Bursa’dan İstanbul’a Gelen Program

Bursa’da 10 yıldır devam eden kitap ‘Erguvan Kitap Söyleşileri’ artık yazar ve şairleri kendi illerinde konuk etmeye başladı. İlk programda İstanbul’da yoğun katılımla yapıldı. 

Bursa’da 10 yıldır devam eden kitap ‘Erguvan Kitap Sohbetleri’ artık yazar ve şairleri kendi illerinde konuk etmeye başladı. İlk programda İstanbul’da yoğun katılımla yapıldı.

Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesinin ev sahipliğinde, Şifanur Özçelik Şirin’in yönetiminde  gerçekleştirilen programın ilk konuğu öykü yazarı Sevda Deniz K oldu.

Edebiyat severlerin programın başından sonuna kadar ilgi ile takip ettiği program yoğun katılım eşliğinde gerçekleşti. Söyleşide çok sayıda yazar ve şairin yanı sıra, TYB İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı da hazır bulundu.

‘Sen Uyurken’, ‘Susmak, Körlük’ ve Kırmızı’ ve ‘Sana Anlatacaklarım Var’ isimli üç güzel öykü kitabı ile tanınan Sevda Deniz K İstanbul’da doğdu. Çocukluğunda itibaren edebiyat ile ilgilenmekte. Yazarın öyküleri, Türk Edebiyatı, Fecr-i Âfak, Aydos Edebiyat, Mahur Beste, Edebiyat Ortamı, Türk Dili, Tüplü TV, Diksiyon ve Edebiyat dergilerinde yer aldı.

Avatar

Editör

En güzel haberleri oluşturur, düzenler ve siteye ekleyip, siz değerli okurlara sunarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir